Geslaagden

2020  Geslaagden T-opleiding

  • Jan Willem Wilkens  –  14 januari
  • Timon v.d. Leest  –  14 januari
  • Max Beuving  –  14 januari
  • Jeffry v. Esch  –  27 januari
  • Laura Alberts  –  27 januari

2020  Geslaagden BE-opleiding

  • Jeffry van der Wal  –  4 juni

2019  Geslaagden B-opleiding  –  Rijschool Hendrik de Jong

  • Egbert van der Kooi – 11 januari
  • Menno Greijdanus – 18 januari
  • Anne-Jan Bouma – 18 januari
  • Wilko Boersma – 21 maart
  • Teade Algra – 26 maart
  • Rindert Postma – 9 april
  • Kees Hellinga – 3 mei
  • Petra Aafke Epema – 1 augustus
  • John Holtrop – 9 augustus
  • Klaas Durk Dijkstra – 20 september
  • Jelke Boers – 26 september
  • Anika Jorritsma  –  22 november

2019 Geslaagden BE-opleiding 

  • Egbert van der Kooi – 11 april
  • Hans van Drenth – 18 april
  • Vera Dijkstra – 18 april
  • Erik Boven – 23 april
  • Joucke de Vries – 4 juli
  • Frans de Vries – 19 juli
  • Henk de Vries – 19 juli
  • Pieter Konst  –  31 oktober
  • Wilko Boersma  –  12 november
  • Foeke Kerkstra  –  14 november
  • Peter Storm  –  19 november

2019 Geslaagden T-opleiding

  • Hendri de Wit – 7 januari
  • Sylvester Elzinga – 7 januari
  • Jan Wilko v.d. Hout – 16 januari
  • Hidde Veenema – 1 februari
  • Nathan Oudman – 4 februari
  • Marten Dijk – 4 februari
  • Justin Krijgsheld – 4 maart
  • Sierd de Vries – 4 maart
  • Laura Nijssen – 15 maart
  • Esther Kroon – 1 april
  • Rick Siegers – 1 april
  • Lars Cnossen – 10 april
  • Mart Boomsma – 10 april
  • Matthijs Top – 16 april
  • Thomas Weites – 16 april
  • Erik Baving – 29 april
  • Wessel van der Wal – 12 juni
  • Jarno de Boer – 12 juni
  • Gerjan van der Veen – 1 juli
  • Martijn Bos – 1 juli
  • Bram Schrantee – 1 juli
  • Peter Feenstra – 23 juli
  • Knillis Talsma – 23 juli
  • Jesse Siegers – 12 augustus
  • Gert Veenstra – 12 augustus
  • Samuel Vrijmoed – 12 augustus
  • Gwen Buffinga – 2 september
  • Tom Steenbergen – 2 september
  • Geert Poelman – 2 september
  • Stef Heerlijn – 18 september
  • Wilco Henker – 18 september
  • Ike Haveman – 18 september
  • Lotte Stunt  –  1 oktober
  • Remco Boes  –  22 oktober
  • Erjan Hoepman  –  22 oktober
  • Thomas Stroetinga  –  22 oktober
  • Chris Zwarteveen  –  18 november
  • Daan Storteboom  –  18 november
  • Marco Huistra  –  3 december
  • Annie Dijkstra  –  3 december
  • Erwin Hartlief  –  16 december

2018 Geslaagden B-opleiding  –   Rijschool Hendrik de Jong

  • Pieter Wiersma – 30 januari
  • Ype-Jacob de Vries – 2 februari
  • Rienk de Jong – 21 februari
  • Rudmer Marinus – 16 maart
  • Theo van Poele – 23 maart
  • Regina van Dellen – 13 april
  • Arjan de Vries – 24 april
  • Alycia Kerkhof – 1 juni
  • Martijn Riemersma – 1 juni
  • Hans van Drenth – 12 juni
  • Rixt Kingma – 26 juni
  • Susanna Fennema – 28 juni
  • Sybolt Schukking – 24 juli
  • Alie Hamstra – 31 juli
  • Jouke Brander – 14 september
  • Erwin Raap – 25 september
  • Sybren de Jager – 16 oktober
  • Corine Boorsma – 26 oktober
  • Denise de Graaf – 16 november
  • Berend Reitsma – 30 november

2018 Geslaagden BE-opleiding

  • Pieter Wiersma – 6 april
  • Rienk de Jong – 12 april
  • Douwe Jan Sietsma – 16 mei
  • Bernard de Vries – 30 mei
  • Wybe Lourens – 7 september
  • Hielke Hamstra – 13 november
  • Tjardo Zwart – 4 december

2018 Geslaagden T-opleiding

  • Matthijs Zuidema – 8 januari
  • Dennis Hagenauw – 8 januari
  • Marcel Speelman – 8 januari
  • Marco Koopmans – 10 januari
  • Michel van Leijsen – 16 januari
  • Eelke Helmus – 22 januari
  • Noorraja de Weerd – 22 januari
  • Damian Gritt- 29 januari
  • Gijs Groenewoud – 7 februari
  • Siebrand Reitsma – 13 februari
  • Robin Norder – 13 februari
  • Jacco Ypema – 13 februari
  • André Dijkstra – 13 februari
  • Joran de Boer – 19 februari
  • Thijmen Meinema – 19 februari
  • Danny Steenbergen – 9 maart
  • Lennard Schuiling – 9 maart
  • Thijs Hoven – 9 maart
  • Johannes Talma – 14 maart
  • Wessel de Jong – 19 maart
  • Jan Hidde Land – 19 maart
  • Rowin Jansen – 3 april
  • Jarno Venema – 3 april
  • Harmen de With – 16 april
  • Rense Boon – 16 april
  • Frederik Sliep – 20 april
  • Jorrit Alkemade – 7 mei
  • Jari Blokker – 7 mei
  • Marjolein     – 7 mei
  • Sander Martens – 17 mei
  • Arjan Hoeksema – 17 mei
  • Sven Veensma – 28 mei
  • Tjeert de Boer – 28 mei
  • Louwe Berends – 11 juni
  • Pieter Veenstra – 11 juni
  • Michel Otten – 11 juni
  • Han Rozenveld – 25 juni
  • Erik Koolman – 25 juni
  • Bennie Stroetinga – 25 juni
  • Jetze Bakker – 10 juli
  • Nick Smeding – 19 juli
  • Werner Horinga – 19 juli
  • Does Deelman – 30 juli
  • Robin Fokkema – 30 juli
  • Johannes Herrema – 14 augustus
  • Christine Spijksma – 14 augustus
  • Martijn de Ruiter – 28 augustus
  • Dennis Hollenga – 5 september
  • Tim Florissen – 10 september
  • Klaas Jan Hellinga – 11 september
  • Tieme Zwama – 29 september
  • Ramon Ludema – 29 september
  • Leon Brouwer – 8 oktober
  • Niels Nanninga – 8 oktober
  • Friso Kuperus – 10 oktober
  • Jorrit Terpstra – 17 oktober
  • Henk Schepers – 22 oktober
  • Sven Rode – 22 oktober
  • Raymond v.d. Bos – 22 oktober
  • Lieuwe Pieter v.d. Kooi  – 24 oktober
  • Jacob Jan Postema – 15 november
  • Julian Zwarteveen – 15 november

Geslaagden B-opleiding 2017 – Rijschool Hendrik de Jong

  • Niek Boelens – 14 februari

img_1398       Tobias Post – 28 februari

  • Dirk Greijdanus – 3 maart
  • Hilde Boonstra – 14 maart
  • Klaas Andries Hoekstra – 17 maart
  • Manon Riemersma – 24 maart
  • Arjen Lammerts – 12 april
  • Marianne v.d. Kooi – 28 april
  • Klaas Wietze Boorsma – 19 mei
  • Theo Zwart – 28 juni
  • Remco Brouwer – 24 juli
  • Ilse den Haan – 7 september
  • Jesse van Kammen – 15 november
  • Pier Boers – 15 november
  • Peter Dijk – 23 november
  • Willeke Veenstra – 12 december

 

2017  BE-opleiding:

  • Hilbrand Benedictus -10 februari

 

img_1395       Nynke Broersma – 28 februari

  • Jacob de Vries – 12 april
  • René Bakker – 25 april
  • Anton van Doorn -2 mei
  • Brian Feenstra -12 mei
  • Dirk Greijdanus – 23 juni
  • Jesse Visser – 24 juni
  • Marjolein v.d. Burg – 3 augustus
  • Romke Talsma – 3 augustus
  • Hans Thalen – 22 augustus
  • Johan Abma – 29 augustus
  • Berry Kooistra – 24 november

2017  Geslaagden T-opleiding

  • Eline Pijpker – 9 januari 2017
  • Gerjan de Vries – 9 januari 2017
  • Kevin Dijck – 9 januari 2017
  • Roelf Veenhuis – 24 januari 2017
  • Bas Poelman – 24 januari 2017
  • Jelte Baving – 24 januari 2017
  • Teun Baving – 26 januari 2017
  • Demi Huizenga – 26 januari 2017
  • Tom Jager – 26 januari 2017
  • Jurjen v.d. Goot – 4 februari 2017
  • Wesley Meines – 7 februari 2017
  • Ayzo Wiertsema – 7 februari 2017
  • Simon Speelman – 7 februari 2017
  • Lucas Havinga – 14 februari 2017
  • Robin Wolters – 21 februari 2017
  • Derk Jan v.d. Sluis – 13 maart 2017
  • Kars Koop – 13 maart 2017
  • Marten Elzinga – 27 maart 2017
  • Gert Jan Veenstra – 1 april 2017
  • Patrick Aalders -1 april 2017
  • Berry v.d. Molen -4 april 2017
  • Marcel Hagedoorn – 4 april 2017
  • Nick Westerhof – 1 mei 2017
  • Susan Cazemier – 1 mei 2017
  • Eeuwe v.d. Heide -4 mei  2017
  • Noah Luth – 4 mei 2017
  • Kevin Zeilstra – 15 mei 2017
  • Arno Aalbers – 15 mei 2017
  • Ate Kooistra – 15 mei 2017
  • Max Rozeboom – 2 juni 2017
  • Renze Boersma – 2 juni 2017
  • Remco Meyer – 26 juni 2017
  • Hielke Zwama – 26 juni 2017
  • Mathijs v.d. Leest – 3 juli 2017
  • Gido Heeringa – 10 juli 2017
  • Janine Baving – 10 juli 2017
img-20170710-wa00011
  • Hilco Ausma – 18 juli 2017
  • Regner Schepel – 18 juli 2017
  • Wilbernd Ipema – 24 juli 2017
  • Stevan Dees – 24 juli 2017
  • Arjan de Vries – 31 juli 2017
  • Koen Busser – 31 augustus
  • Robin Pijl – 12 september 2017
  • Teade Algra – 13 september 2017
  • Mike Barels – 2 oktober 2017
  • Einte Noorman – 3 oktober 2017
  • Wilko Boersma – 3 oktober 2017
  • Fernando Dijkstra – 3 oktober 2017
  • Siem Wieringa – 2 november 2017
  • Adriaan Grofsmid – 16 november 2017
  • Icenius Bouma – 16 november 2017
  • Anne Jan Bouma – 21 november 2017
  • Ko van Nuil – 27 november 2017
  • Robin Wieland – 27 november 2017
  • André Moes – 12 december 2017
  • Sybolt Schukking – 13 december
  • Rob Heuvelink – 13 december

 

Geslaagden B-opleiding 2016  –  Rijschool Hendrik de Jong

20160114_121519

Tjardo Zwart: Geslaagd 14 januari 2016

  • Daniëlle Luikenaar  – 14 januari
  • Hendrik Visser  – 27 januari
  • Rinze Poortinga – 11 februari

IMG-20160222-WA0000    Voor de B-opleiding gebruiken we sinds januari 2016 de Seat Leon.

  • Niels Douma – 22 februari
  • Nynke Broersma – 10 maart
  • Larry Bouma – 21 maart
  • Priscilla Dijkstra – 31 maart
  • Klaas Kerkstra – 19 april
  • Remco Paulusma – 26 april
  • Aafke Hilverda – 12 mei
  • Silke de Vries – 1 juni
  • Hielke Hamstra – 9 juni
IMG-20160609-WA0000
  • Simon Fokkema – 21 juni
  • Jildou Lap – 29 juni
  • Jos Dammer – 21 juli
  • Tren v.d. Salm – 21 september
  • Bauke Postma – 28 september
  • Wout Kingma – 28 september
  • Teake Dijkstra – 5 oktober
  • Hein Visser – 12 oktober
  • Berber Hellema – 14 oktober

2016  BE-opleiding:

  • Nicole de Haan – 12 februari
  • Harold Westerlaan – 18 februari

 IMG-20160223-WA0002                 IMG-20160226-WA0000 

Jeroen de Graaf – 23 februari             Alex IJestra – 26 februari

  • Gurbe Postma – 4 maart
  • Griete Priem – 14 april
  • Robbert Gerdingh – 29 april
  • Jaap Riemersma – 25 mei
  • Dicky Postma – 8 juni
IMG-20160609-WA0002
  • Niels Douma – 15 juni
  • Jetse Wiersma – 16 juni
  • Alex Hoekstra – 23 juni
  • Emiel Wijma – 30 juni
  • Linze Huitema – 22 juli
  • Kevin v.d. Hoek – 30 augustus      fotoos-14-september-2016-359
  • Hendrik Vijver – 20 september

 

Geslaagden B-opleiding 2015  –  Rijschool Hendrik de Jong

IMG-20150624-WA0000

Jelmer Wiegersma: geslaagd 24 juni – Jos Procee : geslaagd 15 december 2015

Voor de volgende personen mochten wij de B– en BE-opleiding verzorgen:

2015  B-opleiding

Marten v.d. Galiën-15 januari / Klaske Praamstra-29 januari / Robin v. Kammen-3 februari / Hillemien de Vries-6 februari / Moyra Sikkenk-12 februari / Rudy Kloosterman-3 maart / Wichard Pander-26 maart / Tim v.d. Linden-30 april / Keshia Boomsma-11 mei / Levi v.d. Water-11 mei / Anne Jan Feenstra-8 juni / Dirk Klaas v. Dellen-11 juni / Jacob de Boer-15 juni  Joshua Leemburg-17 juni  Ynske Elzinga-18 juni / Jappie Dijkstra-22 juni / Folkert Hoekstra-17 juli / Margriet Overdijk-23 juli / Johnny de Wind-24 juli /Oane de Haan-27 juli / Jan Siebrant-27 augustus / Paul Heeringa-28 september / Auke Buffinga-30 september / Johan de Jager-5 oktober / Maaike de Boer-19 oktober / Thessa v.d. Wal-12 november / Anita Postma-1 december / Arjen Broersma-14 december 

2015  BE-opleiding:

 * Lennart v.d. Meer-9 febr. * Josh de Jong-13 febr. * Jelmer Westra-19 febr. * Taco v. Wieren-25 febr. * Jan Willem Bokma-27 febr. * Petra Kappen-25 maart * Dennis Nawijn-30 maart * Mark v. Egmond-27 mei * Ype Sijtsma-3 juni * Engbert de Haan- 19 juni * Gjalt Bloembergen-2 juni * Evert Wiekstra-26 juli * Melle v.d. Vegt-30 juli * Peter  Braam-10 augustus * Janet Hoekstra-13 augustus * Dominique Smidts-3 september Lieuwe Koopmans-9 september * Jochum Douma-9 september * Dirk Storm-23 september * Gerard Kooistra-2 oktober * Herke Epema-23 oktober * Jan Gerben Raap-27 oktober * Jacob Visser-4 november * Gerrit Steegstra-5 november * Jim Hemelrijk-17 december * Tjitske v.d. Veen-18 december  

     20151217_135844                20141120_123922

 

2015/2016 Geslaagden T-opleiding

  • Ruben Kleinhoven – 9 november 2015
  • Gerard Mulder – 18 november 2015
  • Sander Hoogland – 5 januari 2016
  • Lutsen van Slooten – 5 januari 2016
  • Max Bakker – 21 maart 2016
  • Patrick Hut – 21 maart 2016
  • Bart Ensing – 18 april 2016
  • Stefan Boorburg – 18 april 2016
  • Remco Smeenge – 18 april 2016
  • Jarno Dijk – 23 mei 2016
  • Romke Rozema – 23 mei 2016
  • Robin Bouwkamp – 4 juni 2016
  • Sybren Mekkes – 4 juni 2016
  • Wilco Hoogeveen – 13 juni 2016
  • Christiaan Moes – 27 juni 2016
  • David Kok – 27 juni 2016

20151109_125711 20151118_14510720151118_145107

  • Daan Nijmeyer – 11 juli 2016
  • Niels Slob – 11 juli 2016
  • Rienk de Jong – 11 juli 2016
  • Marno v.d. Leest – 19 juli 2016
  • Daniël Atzema – 19 juli 2016
  • Ruurd Sietse Zwama – 25 juli 2016
  • Sierd Kunnen – 25 juli 2016
  • Reke Talsma – 30 augustus 2016
  • Berend Reitsma – 30 augustus 2016
  • Tim Rozenveld -12 september 2016
  • Kees Kleefman – 12 september 2016
  • Daniël v. Oudheuze – 19 september 2016
  • Hero Grootenhuis – 19 september 2016
  • Matthijs Mellema – 26 september 2016
  • Klaas Reinsma – 26 september 2016
  • Dennis Tuma – 17 oktober 2016
  • Frank Bakker – 17 oktober 2016
  • Kody de Boer – 14 november 2016
  • Shane Mayenburg – 29 november 2016
  • Hielko v.d. Meulen – 29 november 2016